Věrnostní program VÍNO HRUŠKA | VÍNO HRUŠKA
Víno Hruška | e-shop

Zlatá medaile z AWC Vienna

Je pro nás velkým potěšením, že Hibernal 2015 z prémiové linie Family collection, získal velmi uznávané ocenění v nejprestižnější mezinárodní soutěži vín AWC Vienna. Ochutnávky probíhají slepým systémem ve spojení s přesnými a náročnými degustačními pravidly.
Tato kolekce pro nás představuje unikátní vína, ono pověstné rodinné stříbro (teď už zlato), která jsou součástí naší pýchy, pokory i lásky k rodinnému vinařství. Vína kolekce Family jsou naším obrazem a vizí naší firmy tak, jak ji den po dni a rok po roku naplňujeme.
Vždycky budou mít úzký vztah k našim dětem – Nikol a Tomáškovi, ale také k regionu, naší terroir, kterou reprezentuje právě překrásný Hibernal, který je novou duší našich vinic.

Exkluzivní věrnostní program VÍNO HRUŠKA nabízí vylepšenou nabídku produktů a služeb. Jako člen věrnostního programu se můžete těšit na řadu mimořádných nabídek a každý Váš nákup u VÍNO HRUŠKA tak bude ještě výhodnější než doposud.

Kompletní portfolio produktů společnosti VÍNO HRUŠKA, ze kterého se Vám načítají věrnostní body, najdete na těchto stránkách.

Podmínky

Jak se registrovat do věrnostního programu VÍNO HRUŠKA?

„Kartu pro každého“ získáte po vyplnění registrace rovnou ve vinotéce a již za první nákup nad 100,- Kč se Vám přičtou body do Vaší věrnostní karty. Za každých utracených 30,- Kč za produkty VÍNO HRUŠKA získáte 1 bod do Vaší věrnostní karty.

30 Kč = 1 bod = 1 Kč

POZOR! Body lze sbírat a čerpat jen ve značkových prodjenách VÍNO HRUŠKA. Kompletní seznam vinoték najdete na www.vinohruska.cz/prodejny

Časový interval mezi dvěma nákupy musí být kratší než 1 rok, v opačném případě karta i body pozbývají platnosti.Dárky obdržíte po odečtení příslušných bodů na Vaší kartě u pokladny v síti vinoték VÍNO HRUŠKA.

Jak čerpat body?

Nasbírejte tolik bodů, kolik je potřeba k uplatnění na sadu kvalitních vinných sklenic, dárku nebo jiného produktu od společnosti VÍNO HRUŠKA. Každý bod na Vaší kartě představuje 1,- Kč. Dárky obdržíte po odečtení příslušných bodů na Vaší kartě u pokladny v síti vinoték VÍNO HRUŠKA. Body můžete čerpat postupně nebo je střádat a využít k hodnotnému dárku, jako jsou např.:

  • Degustační večer ve vinném sklepě ve vinařství VÍNO HRUŠKA v Blatničce (1744 bodů/osoba)

 Přijďte si odpočinout do příjemného prostředí našeho vinného sklepa a penzionu v Blatničce. Připravili jsme pro Vás návštěvu vyhlídkové terasy, dvouchodovou večeři, řízenou degustaci vín s profesionálním výkladem přímo ve sklepě, neomezenou konzumaci vín a nealkoholických nápojů během večera.

V ceně tohoto degustačního večera je zahrnuto ubytování. Rezervace pro minimálně pro 6 osob.

Kontakt pro rezervaci degustačního večera nebo ubytování:

Marek Jestřabík

tel.: +420 775 239 684

marek.jestrabik@vinohruska.cz

  • Řízená degustace vín přímo mezi vinohrady v Blatničce (370 bodů/osoba)

 Přijměte vřelé pozvání do samotného srdce našeho vinařství v Blatničce. Během návštěvy vyhlídkové terasy a sklepa se dozvíte spoustu cenných informací o pěstování révy vinné, ochutnáte vzorky vín z naší produkce a zároveň načerpáte spoustu energie.

V ceně tohoto degustačního večera není zahrnuto ubytování. Rezervace pinimálně pro 6 osob.

 

Akce za body

Každé 2 měsíce pro Vás chystáme nové zboží v akci za zvýhodněný počet bodů.

POZOR – Podmínkou platnosti zákaznické karty  je minimálně 1 nákup za rok

(NE kalendářní – doba mezi 2 nákupy musí být max. 365 dní). Jinak karta i body propadají. Platí pro zákazníky registrované od 1.5.2015.

doporučujeme

(BIB) Rulandské bílé & Sylvánské zelené 2018 - Bag in Box 3 l "VÍNO HRUŠKA" - náhled 379Kč (BIB) Rulandské bílé & Sylvánské zelené 2018 - Bag in Box 3 l "VÍNO HRUŠKA" Ročník sklizně 2017
detail produktu
 


 

zeptejte se nás

VÍNO HRUŠKA s.r.o.
696 71 Blatnička č.143
Česká republika
IČ: 27715591, DIČ: CZ27715591

Bc. Michal Morrison
(+420) 724 889 889
Po-Pá 7.00 – 15.30 hod.
E-mail: info@vinokterechutna.cz

Máte-li dotaz, můžete využít i kontaktní formulář

 
Užitečné odkazy: sommelierské minimum snoubení vína a pokrmů výroba vína skladování vína víno a zdraví Vína prodáváme jen osobám starším 18 let
© Copyright 2008 Stanislav Hruška www.vinohruska.cz Design by bizmark Tvorba e-shopu: Webios.cz mini logoWebios.cz – webdesign, SEO a tvorba www stránek