Věrnostní program VÍNO HRUŠKA | VÍNO HRUŠKA
Víno Hruška | e-shop

Tvoříme víno, které snoubí unikátní terroir a umění osmi generací vinařů

Soulad a harmonie přírody s lidskou prací nás učí cti a pokoře již po staletí. Pochopili, a smířili jsme se s tím, že každé, byť sebelepší víno, se jednou dopije. Nesnažíme se vyrobit víno, které by bylo za každou cenu stejné jako předchozí šampion. Bylo by to mrháním času a výsledek by byl svým způsobem padělek. Umění je v tom, že každý obraz je originál – a také každé víno je originál a má svůj charakter.
Přírodu považujeme za klíč k naší práci a také k naší budoucnosti. Terroir, kterou momentálně jako správci s láskou spravujeme, předáme další generaci v té nejlepší kondici.
Používáme tradiční, ale zdokonalené způsoby výroby vína. Vždyť kde bychom byli, kdyby doktoři operovali metodami platnými před 50 lety. Naše filozofie podnikání říká, že víno se nedá vyrábět s jediným cílem dosažení zisku. Věříme, že víno se musí pochopit, víno se musí žít.

Exkluzivní věrnostní program VÍNO HRUŠKA nabízí vylepšenou nabídku produktů a služeb. Jako člen věrnostního programu se můžete těšit na řadu mimořádných nabídek a každý Váš nákup u VÍNO HRUŠKA tak bude ještě výhodnější než doposud.

Kompletní portfolio produktů společnosti VÍNO HRUŠKA, ze kterého se Vám načítají věrnostní body, najdete na těchto stránkách.

Podmínky

Jak se registrovat do věrnostního programu VÍNO HRUŠKA?

„Kartu pro každého“ získáte po vyplnění registrace rovnou ve vinotéce a již za první nákup nad 100,- Kč se Vám přičtou body do Vaší věrnostní karty. Za každých utracených 30,- Kč za produkty VÍNO HRUŠKA získáte 1 bod do Vaší věrnostní karty.

30 Kč = 1 bod = 1 Kč

POZOR! Body lze sbírat a čerpat jen ve VIP franchisingových vinotékách VÍNO HRUŠKA. Kompletní seznam vinoték najdete na www.vinokterechutna.cz/kontakty

Časový interval mezi dvěma nákupy musí být kratší než 1 rok, v opačném případě karta i body pozbývají platnosti.Dárky obdržíte po odečtení příslušných bodů na Vaší kartě u pokladny v síti vinoték VÍNO HRUŠKA.

Jak čerpat body?

Nasbírejte tolik bodů, kolik je potřeba k uplatnění na sadu kvalitních vinných sklenic, dárku nebo jiného produktu od společnosti VÍNO HRUŠKA. Každý bod na Vaší kartě představuje 1,- Kč. Dárky obdržíte po odečtení příslušných bodů na Vaší kartě u pokladny v síti vinoték VÍNO HRUŠKA. Body můžete čerpat postupně nebo je střádat a využít k hodnotnému dárku, jako jsou např.:

 • Degustační večer ve vinném sklepě ve vinařství VÍNO HRUŠKA v Blatničce (1744 bodů/osoba)

 Přijďte si odpočinout do příjemného prostředí našeho vinného sklepa a penzionu v Blatničce. Připravili jsme pro Vás návštěvu vyhlídkové terasy, dvouchodovou večeři, řízenou degustaci vín s profesionálním výkladem přímo ve sklepě, neomezenou konzumaci vín a nealkoholických nápojů během večera.

V ceně tohoto degustačního večera je zahrnuto ubytování. Rezervace pro minimálně pro 6 osob.

Kontakt pro rezervaci degustačního večera nebo ubytování:

Marek Jestřabík

tel.: +420 775 239 684

marek.jestrabik@vinohruska.cz

 • Řízená degustace vín přímo mezi vinohrady v Blatničce (370 bodů/osoba)

 Přijměte vřelé pozvání do samotného srdce našeho vinařství v Blatničce. Během návštěvy vyhlídkové terasy a sklepa se dozvíte spoustu cenných informací o pěstování révy vinné, ochutnáte vzorky vín z naší produkce a zároveň načerpáte spoustu energie.

V ceně tohoto degustačního večera není zahrnuto ubytování. Rezervace pinimálně pro 6 osob.

Jak získat VIP kartu?

Hodnota pro získání VIP karty je po dovršení nákupu 10 000,- Kč za poslední 3 měsíce. Karta Vám bude následně do 30 dnů zaslána poštou na Vámi uvedenou adresu. Více info v sekci „Výhody VIP zákazníků“.

Na co se nevztahují věrnostní body?

Věrnostní body se nevztahují na produkty, které nejsou v portfoliu společnosti VÍNO HRUŠKA. Jsou to především sýry, káva, nealko nápoje, občerstvení nebo drobný doplňkový sortiment, který si každá konkrétní vinotéka může upravit dle regionálních zvyklostí. Věrnostní body se dále nevztahují na gastronomické služby a řízené ochutnávky vín. Kompletní portfolio produktů společnosti VÍNO HRUŠKA, ze kterého se Vám načítají věrnostní body, najdete na stránce www.vinokterechutna.cz

Výhody VIP zákazníků

 • Pozvánky na degustace
  Jako první obdržíte pozvánky na degustace ve vinotékách společnosti VÍNO HRUŠKA.
 • Speciální akce a soutěže
  Zvýhodněné nabídky pro Vás, držitele VIP karet, a soutěže jen pro Vás.
 • Vinná párty pro VIP
  Pro VIP zákazníky pořádáme vinné párty. Bližší informace Vám budou sděleny prostřednictvím emailu.
 • Zajímavé slevy a výhody na služby a produkty společnosti VÍNO HRUŠKA
  Sleva na ubytování v penzionu VÍNO HRUŠKA v Blatničce.
 • Informace o novinkách
  Jako první se dozvíte o novinkách společnosti VÍNO HRUŠKA.

Akce za body

Každé 2 měsíce pro Vás chystáme nové zboží v akci za zvýhodněný počet bodů.

Na měsíce říjen/listopad jsme pro Vás připravili tuto speciální nabídku.

POZOR – Podmínkou platnosti bílé karty i VIP karty je minimálně 1 nákup za rok
(NE kalendářní – doba mezi 2 nákupy musí být max. 365 dní). Jinak karta i body propadají. Platí pro zákazníky registrované od 1.5.2015.

doporučujeme

Passerina IGT 0,75 l, Itálie - Marche - náhled 299Kč Passerina IGT 0,75 l, Itálie - Marche Ročník sklizně 2016
detail produktu
 


 

zeptejte se nás

VÍNO HRUŠKA s.r.o.
696 71 Blatnička č.143
Česká republika
IČ: 27715591, DIČ: CZ27715591

Bc. Helena Havlíková
(+420) 702 197 455
Po-Pá 7.00 – 15.30 hod.
E-mail: info@vinokterechutna.cz

Máte-li dotaz, můžete využít i kontaktní formulář

 
Užitečné odkazy: sommelierské minimum snoubení vína a pokrmů výroba vína skladování vína víno a zdraví Vína prodáváme jen osobám starším 18 let
© Copyright 2008 Stanislav Hruška www.vinohruska.cz Design by bizmark Tvorba e-shopu: Webios.cz mini logoWebios.cz – webdesign, SEO a tvorba www stránek