Vinice žehnané slavnými bratry ze Soluně přináší své ovoce. | VÍNO HRUŠKA
Víno Hruška | e-shop

Tvoříme víno, které snoubí unikátní terroir a umění osmi generací vinařů

Soulad a harmonie přírody s lidskou prací nás učí cti a pokoře již po staletí. Pochopili, a smířili jsme se s tím, že každé, byť sebelepší víno, se jednou dopije. Nesnažíme se vyrobit víno, které by bylo za každou cenu stejné jako předchozí šampion. Bylo by to mrháním času a výsledek by byl svým způsobem padělek. Umění je v tom, že každý obraz je originál – a také každé víno je originál a má svůj charakter.
Přírodu považujeme za klíč k naší práci a také k naší budoucnosti. Terroir, kterou momentálně jako správci s láskou spravujeme, předáme další generaci v té nejlepší kondici.
Používáme tradiční, ale zdokonalené způsoby výroby vína. Vždyť kde bychom byli, kdyby doktoři operovali metodami platnými před 50 lety. Naše filozofie podnikání říká, že víno se nedá vyrábět s jediným cílem dosažení zisku. Věříme, že víno se musí pochopit, víno se musí žít.

Vinice žehnané slavnými bratry ze Soluně přináší své ovoce.

22.9.2017

Kolekce vín Velehrad 863, inspirovaná právě příchodem bratrů Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu, letos slaví svůj první velký úspěch. 

Víno Rulandské modré 2015, barrique, v pozdním sběru, získalo už dvě zlaté medaile!
Nejen, že víno bylo oceněno titulem absolutního šampiona červených vín na mezinárodní výstavě Muvina Prešov, ale také získalo zlatou medaili v soutěži Galicja Vitis v Polsku a ohodnocení třemi hvězdičkami v soutěži TOP 77.

Je to velký úspěch, kterého si velmi ceníme a je to známka toho, že i na Moravě můžou vznikat unikátní červená vína. Ochutnejte toto unikátní víno přímo z Velehradu.

http://www.vinokterechutna.cz/vino/934-rulandske-modre-0-75-l-pozdni-sber-2015-velehrad-863 

 

doporučujeme

Pecorino DOC 0,75 l, Itálie - Marche  - náhled 299Kč Pecorino DOC 0,75 l, Itálie - Marche Ročník sklizně 2016
detail produktu
 


 

zeptejte se nás

VÍNO HRUŠKA s.r.o.
696 71 Blatnička č.143
Česká republika
IČ: 27715591, DIČ: CZ27715591

Bc. Helena Havlíková
(+420) 702 197 455
Po-Pá 7.00 – 15.30 hod.
E-mail: info@vinokterechutna.cz

Máte-li dotaz, můžete využít i kontaktní formulář

 
Užitečné odkazy: sommelierské minimum snoubení vína a pokrmů výroba vína skladování vína víno a zdraví Vína prodáváme jen osobám starším 18 let
© Copyright 2008 Stanislav Hruška www.vinohruska.cz Design by bizmark Tvorba e-shopu: Webios.cz mini logoWebios.cz – webdesign, SEO a tvorba www stránek